Pracownia Techniki Dentystycznej

Dariusz Polkowski

Protezy FLEXITE

Aparaty ortodontyczne

Szyny lecznicze

Pracownia Techniki Dentystycznej

Dariusz Polkowski

Protezy FLEXITE

Aparaty ortodontyczne

Szyny lecznicze

Technik Dentystyczny

Podstawowym celem pracy technika dentystycznego jest odtworzenie funkcji układu stomatognatycznego oraz estetyki w jamie ustnej pacjenta. Technik dentystyczny wykonuje techniczne prace protetyczne na zlecenie i w ścisłej współpracy z lekarzem stomatologiem lub w dla Klientów indywidualnych w Pracowni Techniki Dentystycznej w Łomży. Do głównych zadań technika dentystycznego należy projektowanie i wytwarzania różnego rodzaju protez, np.: protez ruchowych, akrylowych, szkieletowych, kombinowanych, elastycznych oraz protez stałych bezmetalowych.

Zakres prac

Technik dentystyczny wykonuje również prace protetyczne, korony, mosty, układy koronowo-korzeniowe, licówki, prace implantologiczne. Do zadań technika dentystycznego należy również projektowanie i wykonywanie aparatów ortodontycznych służących do korekcji zgryzu.

Nasza pracownia

Pracownia Techniki Dentystycznej w Łomży

Szanowni Państwo, jeśli szukacie obsługi protetycznej w rozsądnej cenie, z niedługimi terminami realizacji zleceń, z dobrym kontaktem z protetykiem, z bardzo szerokim zakresem usług, to Pracownia Techniki Dentystycznej Dariusza Polkowskiego w Łomży jest tą firmą której szukacie. Naszą dewizą jest rozwiązywać problemy a nie je tworzyć. Zapraszamy do współpracy.

Zadzwoń: +48 608 376 792

ul. Mazowiecka 1/ lok. 38, 18-400 Łomża

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek 8.00-16.00.

Masz wątpliwości?

Skontaktuj się z nami. Email: kontakt@technikadentystyczna.com.pl